آرد برنج عطارکده
آرد برنج عطارکده

آرد برنج عطارکده

7900 تومان   
کد محصول: 49
موجودی: در انبار

قرن‌ها از آرد برنج به عنوان یکی از ابزار کمکی بهبود زیبایی توسط زنان آسیایی استفاده شده است. خواص ضد پیری و جذب چربی طبیعی آن آرد برنج را برای پوست چرب یا مستعد جوش و پوست تیره‌ی افراد بزرگسال به گزینه‌ای بسیار خوب تبدیل می‌کند. این ماده همچنین یک عامل ضد التهاب خوب و سفید کننده پوست است که پوست دچار آفتاب سوختگی را تسکین می‌دهد و به صورت طبیعی پوست را نرم و لطیف‌تر می‌کند. بیایید چند مورد از استفاده‌های معجزه‌آسای آرد برنج برای زیبایی و فایده های آن برای پوست را بررسی کنیم.

. آرد برنج به عنوان پودر شفاف کننده‌ی صورت

آرد برنج برای زیبایی
مواد تشکیل دهنده:

آرد برنج و پودر نشاسته‌ی ذرت نرم.

یکی از بهترین استفاده‌های آرد برنج برای سلامتی آن است که می‌توان از آن به عنوان یک پودر صورت طبیعی جاذب چربی استفاده کرد. این ماده به راحتی با پوست در هم می‌آمیزد و حفره‌ها را پر می‌کند. دو قاشق غذاخوری پودر برنج را با ۱ قاشق غذاخوریپودر نشاسته‌ی ذرت ترکیب کنید و با استفاده از یک قلم موی آرایش آن را روی صورت‌تان بمالید. این کار را پس از زیرسازی آرایش‌تان انجام دهید تا پوستی نرم‌تر و شفاف‌تر داشته باشید و دوام آرایش‌تان بیشتر شود

آرد برنج به عنوان تونر پوست عالی

آرد برنج برای زیبایی
مواد تشکیل دهنده

آرد برنج و آب لیمو
روش:

الف – یک کف دست برنج را در ۱ فنجان آب گرم یک شب بخیسانید.
ب – صبح روز بعد، آب برنج را در یک کاسه‌ی جداگانه بگیرید و سه قاشق غذاخوری آب لیمو به آن اضافه کنید.
پ – این مخلوط را به مدت ۱ ساعت درون یخچال بگذارید.
ت- یک پنبه را درون این محلول آب برنج فرو کنید و به آرامی روی صورت‌تان بکشید.
فایده‌ها

یک تونر نرم‌کننده‌ی صورت برای پوست چرب و مستعد جوش. این تونر ترشح چربی اضافی سطح پوست را کنترل، منافذ را تنگ، رنگ پوست را بهتر و لکه‌های تیره و سایر آسیب‌های پوستی را برطرف می‌کند. طبیعی بودن آرد برنج و آب لیمو پوست شما را لطیف و با طراوت نگه می‌دارد.

خصوصیات محصول
آرد برنج عطارکده 300 گرم

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
‍‍‍‍‍×